Centrum Zarządzania Kryzysowego
Zarządzanie kryzysowe... PDF Drukuj Email
wtorek, 16 listopada 2010 13:02

Zarządzanie kryzysowe - to działalność organów administracji publicznej będąca elementem kierowania bezpieczeństwem narodowym, która polega na zapobieganiu sytuacjom kryzysowym, przygotowaniu do przejmowania nad nimi kontroli w drodze zaplanowanych działań, reagowaniu w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych, usuwaniu ich skutków oraz odtwarzaniu zasobów i infrastruktury krytycznej.

(źródło: wikipedia)

Poprawiony: piątek, 08 lipca 2011 13:15