Finał rozgrywek PDF Drukuj Email

Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2011 16:33

Zwycięstwo po przegranej! 10:1 !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 11 stycznia 2011 20:20

Zwycięstwo po przegranej! 10:1 !!!

Dnia 09.01.2011r. odbył się kolejny mecz ligi halowej Strażacy - ,,Siema co co tam''. Od pierwszych minut gry widać było pełną mobilizację i koncentrację wszystkich zawodników, co przyczyniło się do pewnego zwycięstwa naszej drużyny. Wszyscy grali lekko i swobodnie, czego efektem była łatwość zdobytych bramek.

Końcowy wynik meczu to 10:1

Strzelcy bramek:

• Wierzbowski Mateusz - 2
  • Narkiewicz Rafał - 1
  • Sienkiewicz Sebastian - 2
  • Wierzbowski Daniel - 2
  • Pacewicz Ireneusz - 1
  • Cybulski Eryk - 1
  • Maksyśko Jarek -1

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2011 07:58

Pierwsza porażka lidera PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 stycznia 2011 11:12

Pierwsza porażka lidera

Po dłuższej przerwie świąteczno - noworocznej odbyła się VI kolejka piłki halowej, w której doszło do starcia Strażaków z Cervezą. W pierwszych dwóch kwartach była wyrównana walka o czym świadczył wynik 0:0. Jak się później okazało kluczową częścią meczu była III kwarta. Dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie, jednakże na koniec kwarty to Cerveza prowadzi wynikiem 4:2. W ostatniej odsłonie próbujemy odrobić straty, jednak przy braku szczęścia gra nie toczy się po naszej myśli. Ostatecznie przegrywamy wynikiem 2:5. Na szczęście do końca ligi zostało 12 meczy, w których będzie można wyciągnąć wnioski i zagrać znacznie lepiej.

Poprawiony: poniedziałek, 03 stycznia 2011 11:26

Strażacy wciąż liderem PDF Drukuj Email
wtorek, 21 grudnia 2010 08:29

Strażacy wciąż liderem

W niedzielę 19.12.2010r. odbyła się V kolejka piłki halowej. Następną drużyną pokonaną przez strażaków były ,,Babki Klapki''. Młode wilki nie dały rady pokonać naszej drużyny. Cały mecz zakończył się wynikiem 14:5 dla lidera. W ładnej kwarcie Strażacy nie pozwolili odebrać sobie prowadzenia byli nie do pokonania. Przeciwnikom nie dali żadnych nadziei, ani szansy na uzyskanie dobrego wyniku, przeszkodzili im w tym strzelcy bramek:

Bogdziewicz Piotr - 4 bramki
Sienkiewicz Sebastian - 2 bramki
Duszkiewicz Patryk - 2 bramki
Narkiewicz Rafał - 4 bramki
Wierzbowski Mateusz - 1 bramka
Wierzbowski Daniel - 1 bramka

Dobra passa Strażaków nadal trwa. Następna kolejka odbędzie się 02.01.2011r., w której dojdzie do konfrontacji lidera z dobrze grającą ,,Cervezą''.

Trzymajcie na nas kciuki.

Poprawiony: wtorek, 21 grudnia 2010 11:03

Piłkarska wojna PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 grudnia 2010 07:26

,, PIŁKARSKA WOJNA''

Niedziela 12 grudnia przejdzie do historii piłki halowej, spotkały się dwa zespoły, które jako jedyne wystąpiły we wszystkich edycjach (dziesięć edycji). Oba zespoły zawsze gwarantowały grę na wysokim poziomie, tak też było i tym razem.

Strażacy przystąpili do meczu z wiedźminami osłabieni poprzez brak ich najlepszego zawodnika - Piotra Bogdziewicza, ale jak przystało na lidera ligi poradzili sobie i tym razem.

I kwarta tego meczu to prowadzenie Strażaków 1:0, strzelcem szczęśliwej bramki był Sebastian Sienkiewicz.

II kwarta to gra wyrównana obu zespołów, kończy się ona prowadzeniem naszej drużyny 2:1 (strzelec bramki - Narkiewicz Rafał).

III kwarta meczu to ponowne emocje, bramkarz strażaków - Stanisław Małkiewicz broni rzut karny w pięknym stylu, jednakże przy tak ,,atomowym'' uderzeniu Radka Borowego doznaje kontuzji. W ósmej minucie Strażacy tracą bramkę, w wyniku czego dochodzi do remisu 2:2. Jak przystało na lidera wszystko rozstrzyga się w IV kwarcie. Strażacy są nie do zatrzymania, zdobywają dwa kolejne gole (strzelcy: Gajdamowicz Rafał i Wierzbowski Mateusz).Cały mecz kończy się wynikiem 4:2 dla Strażaków. w ,,Świętej wojnie'' to właśnie Strażacy wyjaśnili wiedźminom sprawy dotyczące siły, kondycji, formę bramkarzy i skuteczności napastników.

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 17:22

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>